Uğur İşler
Gezmeyi Seven Rehber
 

DOĞU ANADOLU
26-31 Temmuz 2009
insan turdan sonra İstanbul'a sığamıyormuş, gerçekten çok güzel bir geziydi, başka bir gezide yeniden görüşebilmek üzere....
Üstün Canbolat

KUZEY EGE
12-16 Temmuz 2009
Sizlerle vakit geçirmek çok güzeldi. Şahsım adına unutulmaz bir gezi oldu. Özellikle de kazdağları gezintisi süperdi çok hoşça vakitler geçirdim. Herşey için güleryüzünüz, ilginiz, mitolojik hikayeleriniz kısacası tüm paylaşımlarınız için çok çok teşekkürler..
Neslihan Başaran

KUZEY EGE
12-16 Temmuz 2009
Merhaba Uğur bey, 5 gün boyunca bizimle uğraştığınız için teşekkürler.
Bir sonraki turda görüşürüz :))
Erkut Eren

KUZEY EGE
12-16 Temmuz 2009
Uğur rehberim selamlar,
Unutulmaz bir tatil geçirdik, teşekkürler ediyorum arkadaşlarım ve kendi adıma.
Hülya Güven

DOĞU ANADOLU
16-19 Mayıs 2009
İlk defa katıldığım bir turdan eşimle birlikte son derece memnun kaldık, teşekkürler. Uğur bey ile olacak farklı turlarda da bulunmak isteriz.
Şafak Doğdu

DOĞU ANADOLU
24-29 Ağustos 2008
Merhaba Uğur,

Tur süresince yaptığın içten rehberliğine çok teşekkür ederim. Seni tanımaktan mutlu oldum. Umarım tekrar görüşürüz. Selam ve sevgiler. Kendine iyi bak.
Sezai Işık

DOĞU ANADOLU
11-14 Ekim 2007
Uğur, merhaba,

Koştuk, yorulduk, ama değdi, Doğu Anadolu Turu mükemmel bir anı olarak hafızalarımızda kaldı. Seni de yorduk, ama sayende güzel bir gezi geçirdik. Bir dahaki sefere umarım başka gezilerde görüşmek üzere...
Sain Özgün

BURSA, MUDANYA, TRİLYE
29-30 Nisan 2006
Sevgili rehberimiz,
Bize gösterdiğin ilgi, anlayış ve nezaket için teşekkür ederiz. Seni tanıdığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz, umarız sende öyle düşünüyorsundur...
Ş. Aydan Bilgel - İrem Vural

DOĞU ANADOLU
8-15 Nisan 2006
Gezdiğimiz bölgenin olağanüstü tarihi ve doğal güzelliklerine, rehberimiz Uğur İşler'in profesyonel yönetimi, aydınlatıcı bilgileri ve sıcak iletişimi eklenince herşey çok keyif verici ve o yorgunluğa karşın dinlendiriciydi. Yoğun iş yaşamımız arasındaki tatillerimiz bizler için çok değerli. En iyi şekilde değerlendirmemize yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederiz.
Nurhan Yalvaç - V.K.V. Koç Özel İlköğretim Okulu

TİRE, BİRGİ, SARDES, BAFA GÖLÜ
18-21 Mayıs 2006
Uğur'un pozitif enerjisi (herkesin bir arada, aynı zamanda da özgür olmasını sağladığın için teşekkürler) Ege'nin sıcak kültürü ile birleşince cok neşeli ve keyifli üç gün geçirdik ve yaza merhaba dedik. Gitmeyen herkese Bafa gölünü mutlaka görmelerini ve Tire'nin çeşitli otlarını mutlaka denemelerini öneririm.
Esra Dalgıç

PAMUKKALE, AFRODISIAS, SARDES, AIZANOI
9-14 Ocak 2006
Pamukkale-Sardes-Afrodisyas-Kula-Buldan-Uşak-Dostluk-Güleryüz-Arkadaşlık-Tahinli Pide-Mantar Restorant-Arkadaş ikramı çay-kahve-kekik suyu-Mahzende tadılan şaraplar-Bakılan kahve falları-Havuz sefaları-Şirketten içilen çaylar-Toplanması gereken çiçekler ve otobuste içilen kahve-çay-Şarap-Alınan kilolarca örtü-havlu-şarabın yerleştirilmesi-taşınması ortak sorunu-Yeni tanışlar-Arkadaşlıklar... Sevgili rehberlerimizin güler yüzleri. Uğur'un derin bilgisi, Erol'un sevimli hali (Olips)li şakalara tavri. Kaptanın sabırlı ve saygılı olgunluğu. Herşey için teşekkürler.
Zehra Candan Uca

AYVALIK, KAZ DAĞI
19-21 Ağustos 2005
Otel ve yemekleri süperdi, kilo aldık resmen. Rehberimiz diğer rehberler gibi hobbidik gubbidik değil, süperdi. Hımsss, güzel güzel..
Ahmet Aydın

Boş konuşmayan nadir rehberlerden biri.
İbrahim Şentürk

ANADOLU MEDENİYETLERİ
4-12 Ekim 2002
Evet, gezdik - tozduk, yedik - içtik, güldük - eğlendik ve yolculuğun sonuna geldik. Gerçekten güzel bir gezi idi. Çok zevk aldım. Sevgili Uğur kardeş her şey için teşekkürler, keyifli bir tur programı oldu. Başka turlarda buluşmak üzere. Sevgiler
Nurten Sipahi

GÖLLER BÖLGESİ
29-31 Ekim 2004
Bu gezi sırasında 'turla seyahat ediyor' duygusunu hiç taşımadık, stresini hiç yaşamadık. Çok huzur verici bir rehberimiz vardı.
Banu Akçaoğlu

GÖLLER BÖLGESİ
25-29 Ekim 2002
Sevgili Seyir Defteri Uğur içimizden biri. Ailenizin rehberi. Güzel bir tatilin sonu…
Tolga Salış

Ana Sayfa
Haber
Hakkında
gezilerden
sizlerden
iletişim
All Rights Reserved...